הרצאות

עו”ד אפרת חקיקת מצליחה לרתק את המשתתפים בהרצאות ובסדנאות, כאשר לצד הידע שהיא מגישה להם בצורה קולחת ובהירה, היא מפנה מקום נרחב לדיון, להתנסות ולשיח עם הקהל.
באמצעות הרצאותיה מקווה עו”ד אפרת חקיקת לחולל שינוי בנושאים אשר קרובים לליבה, ולהעביר את התובנות המקצועיות והאישיות שצברה במהלך 20 שנות עבודתה, בתקווה שכל אחד וכל אחת מהמשתתפים יוכלו להפיק מהן את המיטב.
ואכן, בהרצאות הדינמיות והאינטראקטיביות עולים לדיון נושאים שממשיכים להדהד במחשבותיהם של המשתתפים גם מאוחר יותר, ומעוררים אותם לחשוב על הנושאים המשפחתיים מחדש; והפעם מנקודת מבט שונה ורעננה.

עו”ד אפרת חקיקת מרצה מזה שנים בפורומים שונים, וביניהם מרכז השלטון המקומי, תנועת המושבים, מועצות אזוריות, עמותת “כן”, אגרקסקו לשעבר, מושבים , קיבוצים ופורומים שונים של מגשרים, ועוד.
הרצאותיה וכן הסדנאות מועברות באופן פרונטלי ובאונליין על פי צורך.

תפוצת הידע והניסיון מאפשרת לעו”ד אפרת חקיקת לחולל שינוי בנושאים אשר קרובים לליבה. מכאן קרמו עור וגידים הרצאותיה, שדרכן היא מקווה להעביר לקהל הרחב את התובנות המקצועיות והאישיות שצברה במהלך 20 שנות עבודתה, בתקווה שכל אחד וכל אחת יוכלו להפיק מהן את המיטב.

עו”ד אפרת חקיקת מרצה מזה שנים בכנסים חקלאיים בכל הארץ מטעם “אגרקסקו”, בפאנל בנושא “סכסוכים בין אחים” מטעם תנועת המושבים, בפני פורמים שונים של מגשרים, עמותת “כן” ועוד.

הרצאה: איך לחלק את הנחלה ולשמור על הקשר המשפחתי?

כהמשך ישיר לרצונה של עו”ד אפרת חקיקת להשפיע ולחולל שינוי בצורת ניהול המחלוקות המשפחתיות בנושאי ירושה, היא מרצה ברחבי הארץ בפורמים שונים, ומציגה את הצד האחר לניהול התהליך.

ההרצאה משלבת אנקדוטות מתוך תהליכים מוצלחים של יישור ההדורים; וכן הצגת החוק והתקנות לעומת ההזדמנויות המגולמות בתהליך הגמיש של ניהול משא ומתן, שבו מוענקת השליטה לבני המשפחה. ההרצאה רלוונטית הן למושבים והן לקיבוצים.

“התשוקה שלי היא להפיץ את הבשורה; בתקווה שאנשים יצאו מההרצאה, ויחשבו מה הם יכולים לעשות טוב יותר בנוגע למשק שלהם, לאחים או לילדים שלהם.
השאיפה שלי היא לסייע להם למצוא דרך אחרת, שתחסוך מהם את ההגעה לבית המשפט”.

הרצאה וסדנה: הפתרון הגלום בדרכי משא ומתן

עו”ד אפרת חקיקת, מומחית למשא ומתן, משלבת את הידע והניסיון שצברה בעבודתה ארוכת השנים כמגשרת בין בני משפחה בנושאים של חלקות רכוש ועסקאות נדל”ן, עם כלים מקצועיים שרכשה בקורסים שונים.

הגישה בבסיס ההרצאה היא שאפשר לנהל כל תהליך בדרכי נועם בזכות כלים נהדרים מעולמות המשא ומתן. בהנחייתה היא עושה שימוש בידע שרכשה מהאקדמיה, מציגה סרטונים רלוונטיים, ומזמינה את המשתתפים ליישם את המידע באמצעות התנסות בסימולציות במהלך המפגש. כך לתפישתה, הופך הידע מתאורטי למעשי.

להזמנת הרצאה ולפרטים נוספים

צרו איתי קשר